İthal Ayakkabı Siteleri

İthal Ayakkabı Sitelerine geçmeden önce öncelikle İthal Ayakkabı Nedir? sorusunun cevabını verelim. Bu soruyla ilgili yazdığımız blog yazımıza göz atarak daha detaylı bilgi edinmek için TIKLAYINIZ.

İthal Ayakkabı, adından da anlaşılacağı üzere ithalat yoluyla ülkemize getirilen ayakkabılardır. Bu ürünler farklı ülkelerden ithal edilmektedir.

İthal ürünler orijinal ürün müdür? diye bir çok müşterimizden sorular alıyoruz. Müşterilerimize de aktardığımız gibi, bu sorunun cevabı hem evet hem hayır. Biraz daha detaylandırmak gerekirse;

Ülkemizde ithal ayakkabı isimlendirilen ve satışa sunulan ürünleri ikiye ayırmamız gerekiyor.

Birincisi: Beyzz.com olarak diğer ülkelerden ithal ettiğimiz ayakkabılar.

İkincisi: İthal olarak isimlendirilen ancak ülkemizde üretilen ürünler.

Ülkemizde İthal Ayakkabı olarak isimlendirilen ayakkabıların bir çoğu aslında ithal ayakkabı değil, ülkemizde kaliteli malzemelerden üretilen ürünlerdir. Bu ürünleri orijinallerinden ayırt etmek ustalık ve tecrübe gerektirmektedir. Bunun haricinde uzun süreli kullanımdan sonra ürünün gerçekten ithal mi, yoksa ülkemizde üretilen ürün mü olduğu anlaşılabiliyor. Bu nedenle İthal Ayakkabı satın alacağınız yerlere dikkat etmenizde oldukça fayda var. 

Yukarıda anlattığımız konudan da anlaşılacağı üzere, İthal Ayakkabı satın almaya karar verdiğinizde satın alacağınız İthal Ayakkabı Sitelerine dikkat etmeniz gerekiyor.

Beyzz.com olarak tavsiyemiz İthal Ayakkabı Sitelerini tercih ederken dikkat etmeniz gereken ilk husus, yalnızca instagram sayfası üzerinden satış yapan yerlerden İthal Ayakkabı satın almamanız. Özellikle fiziksel bir mağazası olmayan İthal Ayakkabı İnstagram sayfalarından alışveriş yapmanız, olası dolandırıcıkla karşılaşmanızın ihtimalini arttıracaktır. 

Bunun haricinde, İthal ayakkabı sitelerinde dikkat etmeniz gereken bir diğer faktör, İthal Ayakkabı satın aldığınız sitenin/sayfanın fiziksel bir mağazasının olup olmadığına dikkat etmektir. Beyzz.com olarak satışa sunduğumuz tüm ürünleri İstanbul/Kadıköy’deki mağazamızı ziyaret ederek görebilir, deneyebilir ve satın alabilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, Keyifli Alışverişler…